Title
Over de oppervlakte van een vierhoek met gegeven lengtes van de zijdes Over de oppervlakte van een vierhoek met gegeven lengtes van de zijdes
Author
Faculty/Department
Faculty of Sciences. Mathematics and Computer Science
Publication type
article
Publication
Wilrijk ,
Subject
Educational sciences
Mathematics
Source (journal)
Wiskunde en onderwijs / Vlaamse Vereniging Wiskundeleraars. - Wilrijk, 1975, currens
Volume/pages
151(2012) , p. 213-223
ISSN
2032-0485
Carrier
E
Target language
Dutch (dut)
Affiliation
University of Antwerp
Handle