Publication
Title
De wet van Reilly en de spreiding van de bankagentschappen
Author
Language
Dutch
Source (journal)
Economisch en sociaal tijdschrift / Universitaire Faculteiten Sint-Ignatius te Antwerpen. - Antwerpen, 1947 - 2003
Publication
Antwerpen : Universitaire Faculteiten Sint-Ingnatius te Antwerpen, 1992
ISSN
0013-0575
Volume/pages
46:4(1992), p. 293-298
Note
General: Ook verschenen in: Overdrukken - UFSIA. Studiecentrum voor Economisch en Sociaal Onderzoek; 150
UAntwerpen
Faculty/Department
Research group
Publication type
Affiliation
Publications with a UAntwerp address
External links
Record
Identification
Creation 08.10.2008
Last edited 23.12.2015
To cite this reference