Publication
Title
De oorzaken van een gelijke inkomensverdeling: een vergelijking van een multiple OLS regressie en een fuzzy-set analyse
Author
Language
Dutch
Source (journal)
Tijdschrift voor sociologie. - Leuven, 1980 - 2013
Publication
Leuven : Acco, 2006
ISSN
0777-883X
Volume/pages
27:4(2006), p. 376-404
UAntwerpen
Faculty/Department
Research group
Publication type
Affiliation
Publications with a UAntwerp address
External links
VABB-SHW
Record
Identification
Creation 08.10.2008
Last edited 25.04.2017
To cite this reference